Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 19:39:30

Під час пожежі загинула 71-річна жінка

27.01.2021   07:48Агенцiя

26 січня о 00:33 до Служби порятунку "101" у смт Сосниця надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Кудрівка. Пожежу помітили сусіди та відразу ж зателефонували рятувальникам.

За викликом на місце події прибуло відділення 10-го Державного пожежно-рятувального посту та місцева пожежна команда. Через запізнє виявлення пожежі на момент прибуття вогнеборців майже весь будинок був охоплений полум`ям.

Спільними діями о 01:12 пожежу було локалізовано та о 03:50 остаточно ліквідовано. Врятовано поруч розташовану господарчу споруду та житловий будинок.

Під час гасіння всередині будинку рятувальники виявили тіло 71-річної господарки. Нажаль, надихавшись їдкого диму вона загинула.

Вогнем знищено покрівлю, перекриття будинку та речі домашнього вжитку.

Причиною виникнення пожежі послужило порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.