Питання порядку денного другої сесії облради розглянули на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ, транспорту та інфраструктури
25 січня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури під головуванням її очільника Івана Дементова.
У ході роботи депутати профільної комісії ознайомилися з питаннями порядку денного другої (позачергової) сесії, обговорили фінансові показники, юридичні особливості та інші аспекти поданих до обласної ради матеріалів.
Обласні обранці детально проаналізували проєкти рішень щодо Регламенту Чернігівської обласної ради восьмого скликання, питання стосовно утворення та обрання постійних комісій та президії обласної ради, а також про встановлення умов оплати праці керівництву обласної ради.
Депутати розглянули також звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за 9 місяців 2020 року та внесені проєкти окремих обласних галузевих програм. Обговорили і проєкти звернень обласної ради до вищих органів державної влади щодо: відміни рішення про зростання цін на природний газ і електроенергію та заборону імпорту російської та білоруської електроенергії; фінансової підтримки районних рад у період реорганізації; проєкту Державної стратегії управління лісами України до 2035 року.
Крім того, серед позапланових питань члени комісії розглянули лист директора Департаменту енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Володимира Кривенка щодо зміни складу Координаційної ради обласної державної адміністрації з питань організації, функціонування та розвитку транспортної інфраструктури і транспортних послуг в Чернігівській області.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.