Виявлено 138 нових випадків COVID-19 на Чернігівщині
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 січня в області зафіксовано 138 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у 19 чернігівців, 12 ніжинців, 18 жителів Новгород-Сіверського району, 14 - Чернігівського, 15 - Бахмацького та 10 - Ріпкинського. По вісім випадків інфікування у Борзнянському, Ічнянському і Козелецькому районах, по п’ять – у Менському, Сновському й Носівському, по три – у Городнянському і Ніжинському. По два випадки виявили у Прилуках і Куликівському районі, одного – у Варвинському. З них 11 осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
На жаль, маємо ще два летальні випадки. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли дві жінки: 86-річна прилучанка та 83-річна жителька Ріпкинського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужав 491 хворий. З них 125 чернігівців, 97 ніжинців, 15 прилучан, стільки ж жителів Чернігівського та Менського районів. По 19 одужавших у Новгород-Сіверському й Ічнянському районах, по 18 – у Козелецькому і Ріпкинському, по дев’ять – у Носівському та Семенівському. Одужали 22 інфікованих жителі Варвинського району, 26 – Корюківського, 17 – Прилуцького, 14 – Ніжинського, 10 – Сосницького, вісім – Коропського. Семеро одужавших у Борзнянському районі, шестеро – у Бобровицькому, п’ятеро – у Бахмацькому, по чотири – у Срібнянському, Сновському і Куликівському, троє – у Городнянському та двоє – у Талалаївському. З них 27 інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 32 976 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 23 636 пацієнтів одужали;
– 8 355 — лікуються амбулаторно;
– 390 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 535 летальних випадків;
– 60 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 300 ПЛР досліджень та 910 ІФА тестів.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression