Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 20:02:45

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 12 пожеж, у вогні 2 особи загинули, 3 травмовано та одну врятовано

20.01.2021   12:03Агенцiя

За минулу добу вогнеборці підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області 12 разів залучалися до ліквідації пожеж, 10 з яких виникли у житловому секторі громадян, 1 на транспорті та 1 інші.

Нажаль, у вогні загинуло дві людини, одну врятовано та три особи травмовано. Причинами загорянь послужило: у 4 випадках - порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів, у інших випадках - необережне поводження з вогнем, коротке замикання електромережі та розгерметизація газової системи автомобіля. Вогнем пошкоджено автівку та 11 будівель.

Так, 19 січня об 11:46 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в с. Брусилів Чернігівського району по вул. Новій сталася пожежа житлового будинку. Внаслідок пожежі опіки різного ступеню тяжкості отримали 78-річна мати та її 52-річний син, яких доставлено до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

Того ж дня у смт Ріпки на пожежі врятовано літню жінку, 1936 року народження, яку госпіталізовано до Ріпкинської центральної районної лікарні.

О 18:34 до Служби порятунку "101" у м. Сновськ надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Великий Щимель. За викликом на місце події прибуло два відділення 8-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області. На той час в будинку спостерігалося горіння та щільне задимлення.
Надзвичайники о 18:55 пожежу локалізували та о 19:40 остаточно ліквідували. Під час гасіння в одній із кімнат помешкання на ліжку було виявлено тіло загиблого чоловіка. Ним виявився 83-річний господар помешкання. Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. Вогнем частково пошкоджено стіну, покрівлю, перекриття та майно.

Останні новини Чернігівщини

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 19:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини