Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура
Завдяки непохитній позиції військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону військовослужбовцю контрактної служби судом призначено покарання, яке відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.
Встановлено, що старший солдат, помічник начальника варти, 04.07.2019 знаходячись у військовій частині, дислокованій в Чернігівській області, грубо порушуючи встановлений статутний порядок взаємовідносин між військовослужбовцями, наніс співслужбовцю тяжке тілесне ушкодження (розрив селезінки).
04.02.2020 вироком Прилуцького районного суду Чернігівської області обвинуваченого визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ст. 406 ч. 3 КК України, та звільнено від відбуття покарання у виді позбавлення волі з випробуванням.
У зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості вчиненого злочину та враховуючи думку потерпілого, військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону вказаний вирок суду оскаржено. 11.09.2020 за результатами розгляду апеляційної скарги прокурора судом скасовано вищевказаний вирок та призначено новий судовий розгляд в суді першої інстанції.
18.01.2021 вироком Прилуцького районного суду Чернігівської області за вчинення злочину, передбаченого ст. 406 ч. 3 КК України, підсудному призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі.
Цивільний позов потерпілого задоволено повністю.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.