В облраді розглянули питання забезпечення енергоносіями медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб
18 січня голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїми - першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем провела робочу зустріч із заступником начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Аллою Здор та очільником комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» обласної ради Миколою Дейкуном.

Темою обговорення став лист керівництва вищезгаданого медичного закладу стосовно загрози надзвичайної ситуації із забезпеченням КНП в новому році енергоносіями. І головна тому причина - відсутність необхідних коштів.
Як було зазначено, закладом було продовжено дію договорів з надання йому комунальних послуг, але зареєструвати в казначейській службі угоди щодо поставки енергоносіїв у зв'язку із відсутністю коштів немає можливості. Крім того, проведено відкриті торги на закупівлю природного газу (сума договору складає понад 3,3 млн грн), однак і в цій ситуації фінансування також відсутнє. За інформацією очільника КНП, на сьогодні постачальник газу не зможе ввести медичний заклад в реєстр споживачів, що, в свою чергу, спричинить відключення його від опалення. І якщо проблему не вирішити, то це може призвести до надзвичайної ситуації.
В ході обговорення порушеного питання учасники зустрічі прийняли рішення: невідкладно звернутися до обласної держадміністрації стосовно виділення необхідних коштів для забезпечення енергоносіями КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.