Патрульні повернули додому літню жінку, яка загубилася
Близько опівночі, до поліції зателефонував чернігівець та повідомив, що на вулиці Гончій до нього підійшла літня жінка та попросила допомоги. Старенька не орієнтувалася, де вона знаходиться. До заявника одразу виїхав один з екіпажів патрульної поліції.
Поліцейським, які прибули на місце, жінка назвала лише свої прізвище, ім’я і по батькові. Та патрульним цього було достатньо. З’ясувалося, що губиться вона не вперше, тому вся необхідна інформація у охоронців порядку вже була.
Старенька страждає на розлади пам’яті. Кілька місяців тому вже була аналогічна ситуація – жінка вийшла з дому, а як повернутися - пригадати не змогла. Тоді її повернули додому також завдяки зверненню від небайдужих громадян.
Інспектори відвезли жінку додому та повідомили родичів.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.