Поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві односельця
Поліцейські затримали за підозрою в убивстві 41-річного мешканця одного з сіл Ічнянського району.
Вранці 15 січня до поліції надійшло повідомлення про те, що 61-річний чоловік помер в будинку свого сусіда. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції. Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили на голові загиблого численні забійні рани.
Господар помешкання зізнався поліцейським, що ще 14 січня на ґрунті конфлікту з односельцем завдав йому не менше, ніж три удари металевою кочергою по голові.
Поліція затримала підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі відкрили провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – вбивство, що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.