Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 09:52:56

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

16.01.2021   12:25Агенцiя

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

Таку позицію озвучив перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний під час зустрічі з ініціативної групою представників бізнесу Чернігівщини.
Позиція яких озвучила Ірина Березинець, представниця Координаційної ради з питань мікробізнесу при Президентові України, голова ГО «Сяйво Сіверщини».

В ході зустрічі підприємці передали керівництву ОДА звернення. Перша вимога, викладена в резолюції, стосується скасування законодавчих норм, якими запроваджується обов’язкове застосування РРО підприємцями-спрощенцями, ІІ та ІV групи (крім реалізаторів підакцизних та лікарських товарів). Друга – не запроваджувати надалі карантинні обмеження, якими блокується робота суб’єктів господарювання.  

Ірина Березинець відмітила, що за теперішньої економічної ситуації процес запуску бізнесу після простою є в рази складнішим, аніж відкрити нову справу. І тому діючі підприємці як ніколи потребують підтримки і захисту їх інтересів. При цьому вона зауважила, що з боку Чернігівської ОДА є підтримка та розуміння.

Віталій Загайний запевнив, що Чернігівська ОДА завжди відкрита до конструктивного діалогу і в рамках своїх повноважень продовжуватиме підтримувати місцевий бізнес.

- У цьому році ми плануємо продовжити розбудову мережі агенцій регіонального розвитку у районах області за кошти державного бюджету та ЄС. Власне це ті установи, що заточені під інтереси і потреби малого та середнього підприємництва.  Ми запрошуємо вас долучатися і максимально брати участь в реалізації даної ініціативи, - повідомив посадовець.

На його думку, добрі напрацювання, які вже є в Чернігові, слід поширювати і в новоутворених районах та громадах.

- Ми готові організувати виїзні засідання у районах із залученням бізнесу для обговорення нагальних проблем, паралельно презентуємо наш проєкт і заслухаємо пропозиції усіх сторін, - зазначив Віталій Загайний.

У підсумку зустрічі Віталій Загайний запевнив, що всі проблемні питання, озвучені бізнесом, будуть враховані та передані до Офісу Президента і Уряду.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини