У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну
Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння. Громадянину запропонували пройти медичний огляд у встановленому законом порядку. Чоловік категорично відмовився за присутності двох свідків.
Також під час поверхневої перевірки у кермувальника поліцейські виявили паперовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. На місце викликали слідчо-оперативну групу.
Патрульні склали на водія протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) та винесли постанову за ст. 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом) КУпАП.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.