Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж
За минулу добу на території Чернігівської області виникло 5 пожеж, з яких 4 у приватному житловому секторі громадян та 1 на об'єкті.
Вогнем пошкоджено 4 будівлі у Городнянському, Ічнянському районах та м. Чернігів.
На щастя, травмованих та загиблих немає.
14 січня о 22:05 до Служби порятунку "101" у м. Ічня надійшло повідомлення про загоряння в смт Парафіївка неексплуатуємої будівлі складу мішкотари, розташованої на території ПАТ "Блок Агросвіт". На місце пригоди оперативно було залучено 2 відділення 13-го Державного пожежно-рятувального посту смт Парафіївка, 1 відділення 23-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Ічня, а також добровільну пожежну команду ПрАТ "Нива-Плюс" с. Іваниця. Спільними діями 15 вогнеборців та 4 одиниць спеціальної техніки пожежу о 23:08 було локалізовано, а о 01:30 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю та окремі конструктивні елементи будівлі на площі понад 700 кв.м. Наразі причина виникнення пожежі встановлюється.
Слід зазначити, що незважаючи на численні заклики рятувальників через наявні засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, ігнорування громадянами правил пожежної безпеки призвело до виникнення з початку нового року на Чернігівщині 62 пожеж, внаслідок яких 3 особи загинуло та 1 отримала травми.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.