Ніжин: відбулось підсумкове засідання комісії міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення
Найближчим часом учасників конкурсу нагородять Дипломами.
12 січня відбулось підсумкове засідання комісії міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення. Комісія розпочала свою роботу з 18 грудня аби визначити переможців за найбільш привабливо оформлені території, будівлі, фасади та вітрини до новорічно-різдвяних свят з використанням світлових елементів, сучасних оздоблювальних матеріалів та святкових прикрас.
Участь в міському конкурсі взяли підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці та жителі міста Ніжина – загалом 27 учасників виявили бажання долучитись до новорічно-різдвяного оформлення своїх закладів і прилеглих територій (8 ресторанів і кафе, 8 садочків, 8 шкіл, та 3 заклади культури і освіти).
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.