Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 12:57:29

Поліцейські оперативно затримали викрадача автівки

11.01.2021   08:29Агенцiя

Співробітники кримінальної поліції за кілька годин встановили особу, що причетна до заволодіння автомобілем.

8 січня близько 3-ї години ночі до поліції надійшло повідомлення від мешканця Козелецького району про те, що невідома особа заволоділа його автомобілем марки «Джилі» помаранчевого кольору.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліціії та патрульні.

Співробітники кримінальної поліції за кілька годин встановили особу автовикрадача та його місцезнаходження. Підозрюваний в стані алкогольного сп’яніння виїхав за межі населеного пункту.

Поліцейські за «гарячими слідами» затримали 22-річного мешканця Козелеччини у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Зловмиснику оголосили про підозру та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Автомобіль вилучено та передано власнику.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40

Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17

За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини