Чернігівський міський голова особисто привітав мам перших новонароджених цього року маленьких чернігівців
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 8 січня привітав та вручив подаруночки чернігівкам, у яких в міському пологовому народилися перші в цьому році малюки.
Такі привітання в перші дні нового року є в Чернігові доброю традицією. Зустріч з молодими мамами відбулася в актовому залі міського пологового. Жінки зі своїми малюками вже виписалися додому, але прийшли, відгукнувшись на запрошення.
- Від щирого серця я, як батько в першу чергу, вітаю вас з народженням чудових діточок. Здоров’я міцного, всього найкращого, щоби Бог оберігав і допомагав на життєвому шляху! – з такими теплими словами звернувся до них міський голова.
Слово у відповідь взяла мама малесенької новонародженої Варвари:
- Велике спасибі за те, що ви допомагаєте цьому пологовому. Це слова мами, яка дуже боялася народжувати. Але з того моменту, як мене прийняли до відділення, від мене не відходили, мені допомагали. І я жодної копійки на це не витратила, що в нашій країні здається дуже дивним. Я за все це дуже вдячна, - сказала вона.
Це підтвердив і керівник міського пологового будинку Василь Гусак. Зараз жінкам, які народжують тут діток, дійсно все необхідне надається за рахунок державного фінансування. А завдяки турботі міста приміщення закладу тепле і в ньому хороші умови та обладнання.
- Приходьте до нас іще, будемо вас чекати і зустрічати, - звернувся Василь Гусак до молодих мам.
Як розповіли потім журналістам інші дві мами - маленьких Марійки та Аріни, привітання і подарунки від керівника міста для них були неочікувані, але приємні.
Подарували першим новонародженим чернігівцям 2021 року дитячі підгузки і фрукти.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.