Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 червня, 09:01:44

Чернігів: за рік у стінах Міського палацу культури побралися півтисячі пар молодят

05.01.2021   09:42Агенцiя

Початок січня – найкращий час для підбиття підсумків зробленого за рік 2020-й. Сервіс «Шлюб за добу» – не виняток.

Грудень видався доволі насиченим, попри навіть карантинні обмеження. Отже, за останній місяць року у МПК одружилися 42 пари, ще 45 подали документи на перевірку.

Громадяни яких країн брали шлюб в грудні? Індії, Ірану, Німеччини, Польщі, Білорусі та інших держав. Також, одружуються у Чернігові жителі Києва та області, Чернігівщини, Сум тощо.

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:
– Нам дуже приємно відмітити, що географія навіть по Україні, звідки їдуть до нас молодята, постійно розширюється. Це говорить про якість, стабільність сервісу. А ще ми підрахували – за минулий рік у стінах Палацу ми зареєстрували 500 нових родин.

Нагадуємо, що наприкінці листопада у МПК одружилася 2000-на пара молодят Сергій та Марія Марущаки.

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

«Свої.Разом»: в Іванівці відкрили Ветеранський центр 08:44

Ветеранський центр в Іванівці Чернігівського району відкрили сьогодні за участі представників Посольства Німеччини, Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, органів влади, учасників бойових дій, ветеранів.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини