Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада
4 січня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.
Олександр Михайлович привітав присутніх з новорічними святами, побажав всім плідної і наполегливої роботи в новому році, щоб Ніжин та ніжинці вже цього року відчули реальні зміни, а запорукою цього є міцне здоров’я всіх, щастя кохання і взаємна підтримка.
На минулому тижні приділили увагу вітанню дітей з новорічними святами. Привітали 1800 дітей із числа соціально-уразливих верств населення, учасників АТО, з багатодітних родин та дітей із соціальних закладів та інтернату. Всі подарунки були придбані за рахунок коштів міського бюджету.
Начальник ПАТ ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО ВП Ніжинського РЕМу Володимир Самсоненко доповів, що 31 грудня 2020 року було відключено світло по вул. Сакко і Ванцетті, частково по вул. Незалежності, Павлика Морозова та на інших вулицях у зв’язку з перевантаженням.
За минулий тиждень до виконавчого комітету надійшло 108 вхідних документів від юридичних осіб та 54 звернення - від жителів міста. Основними темами звернень: надання матеріальної допомоги, призначення субсидій, освітлення вулиць та звернення щодо соціального захисту дітей.
Міський голова Олександр Кодола звернув увагу керівників на своєчасне оголошення та проведення тендерних процедур, щоб вчасно були розпочаті всі роботи. Особливо це стосується благоустрою центру міста: вул. Гоголівської, алеї вул.Шевченка, щоб роботи розпочалися як тільки дозволять погодні умови.
Школи готуються до дистанційного навчання на період локдауну, садочки працюють у звичному режимі.
Проводяться планові перевірки громадського транспорту та закладів громадського харчування на предмет дотримання карантинних вимог.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.