Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 19:57:21

На дорогах області вже працюють з холодним асфальтобетоном

04.01.2021   17:27Агенцiя

Цьогорічна зима відзначилися опадами(сніг та дощ), різкими перепадами температур від плюсової до мінусової, надмірною вологістю. Такі погодні умови руйнівні для асфальтобетонного покриття, знижується його жорсткість - утворюються вибоїни.

Для ліквідації аварійної ямковості узимку підрядні дорожні організації використовують холодний асфальтобетон, виготовлений за спеціальною технологією. Для глибокого проникнення та обволікання, в асфальтову суміш додають спеціальні добавки і певні види бітуму, які мають дуже високу текучість та і еластичність, що дозволяє ліквідовувати ямковість на автошляхах у холодну пору року.

У грудні роботи з холодним асфальтобетоном проведені на дорогах М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі, М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ, Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка. Ліквідовано найбільші аварійні вибоїни.

Усього у 2020 році у Чернігівській області в рамках експлуатаційного утримання доріг державного значення усунуто майже 360 тисяч квадратних метрів ямковості.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини