4158 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні
Захворіли 170 дітей та 163 медпрацівники.
Також за минулу добу:
▪️госпіталізовано – 1 526 осіб;
▪️летальних випадків – 73;
▪️одужало – 4 693 особи;
▪️здійснено тестувань за добу – 13 128 (зокрема методом ПЛР – 11 021, методом ІФА – 2 107).
За весь час пандемії в Україні:
🔺захворіло – 1 078 251 особа;
🔺 одужало – 733 558 осіб;
🔺летальних випадків – 18 927;
🔺 проведено ПЛР-тестувань – 5 621 024.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Запорізькій (528), м. Київ (504), Львівській (352), Миколаївській (314) та Київській (301) областях.
Кількість захворювань в регіонах за добу:
м. Київ – 504 випадки;
Вінницька область – 54 випадки;
Волинська область – 83 випадки;
Дніпропетровська область – 234 випадки;
Донецька область – 162 випадки;
Житомирська область – 91 випадок;
Закарпатська область – 50 випадків;
Запорізька область – 528 випадків;
Івано-Франківська область – 104 випадки;
Київська область – 301 випадок;
Кіровоградська область – 7 випадків;
Луганська область – 12 випадків;
Львівська область – 352 випадки;
Миколаївська область – 314 випадків;
Одеська область – 285 випадків;
Полтавська область – 269 випадків;
Рівненська область – 54 випадки;
Сумська область – 39 випадків;
Тернопільська область – 72 випадки;
Харківська область – 63 випадки;
Херсонська область – 75 випадків;
Хмельницька область – 26 випадків;
Черкаська область – 300 випадків;
Чернівецька область – 134 випадки;
Чернігівська область – 45 випадків.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.