Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 01:11:46

На транспортній розв'язці між Черніговом та Славутичем нові деформаційні шви

30.12.2020   08:43Агенцiя

На виїзді з Павлівки Чернігівського району завершені роботи по заміні деформаційних швів на транспортній розв'язці на дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (км 148+233). Цього тижня проїзд по шляхопроводу вже здійснюється без обмежень.

Деформаційні шви автодорожніх мостів - конструктивні елементи мостового полотна, що забезпечують вільне переміщення кінців прогонових будов і плавний проїзд автомобільного транспорту над ними. Регулярний контроль за станом деформаційних швів - необхідна міра для безпечного руху автомобільного транспорту та експлуатаційної довговічності штучної споруди.

Ця ділянка міжнародної траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі приймає на себе суттєве навантаження трафіку великовагового транспорту. Це так звана об'їзна Чернігова, де вантажівки заїжджають до обласного центру та виїжджають з нього. Крім того, транспортна розв'язка сполучає Чернігів зі Славутичем та всесвітньо відомим нині туристичним об'єктом Чорнобильською АЕС (дорога Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль).

Старі відпрацьовані деформаційні шви на транспортній розв'язці були розібрані. Після демонтажу на поверхні балок прогонової будови було влаштовано шар адгезії з полімербетону, встановлена анкерна арматура, деформаційні шви з гумовим профілем, пришовна ділянка загерментизована, влаштовано тонкошарове зносостійке покриття на швах, зроблена термонаплавна гідроізоляція, поперечний лінійний дренаж та асфальтобетонне покриття. Підрядна організація - ТОВ "Будівельна Компанія РЕДДІТО".

У 2020 році у Чернігівській області ремонтні роботи проводяться на 27 мостах (експлуатаційне утримання,поточний середній ремонт, реконструкція).

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини