Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 03:29:38

Відбулася друга сесія Новгород-Сіверської районної ради

24.12.2020   10:45Агенцiя

23 грудня депутати Новгород-Сіверської районної ради зібралися на другу (позачергову) сесію. Вів засідання голова районної ради Роман Падалко. На порядок денний було винесено 13 питань.

Попередньо всі питання порядку денного депутати опрацювали на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

На початку своєї роботи депутати прийняли рішення про початок реорганізації Коропської та Семенівської районних рад Чернігівської області шляхом їх приєднання до Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

До проєкту Регламенту внесли пропозиції щодо зміни терміну подання документів на сесію районної ради – не пізніше ніж за 10 днів та щодо >>>> внесення кандидатур на голів постійних комісій – щоб рада обирала голів комісій із їх членів, а не за пропозицією голови ради. Пропозиції було враховано.

При розгляді Програми економічного і соціального розвитку Новгород-Сіверського району Чернігівської області на 2021 рік від депутатів надійшло ряд запитань, відповідь на які надав голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тарас Молочко.

Депутати прийняли рішення про передачу установ, закладів, підприємств та їх майна зі спільної власності територіальних громад Новгород-Сіверського району у комунальну власність Новгород-Сіверської міської ради та у комунальну власність Понорницької селищної ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Розгляд питання передачі установ та закладів, їх майна у комунальну власність Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району за пропозицією першого заступника Коропської районної державної адміністрації зняли з порядку денного сьогоднішнього засідання та перенесли на наступне.

Депутати затвердили районний бюджет Новгород-Сіверського району на 2021 рік та внесли зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Новгород-Сіверська ЦРЛ» та «Новгород-Сіверський ЦПМСД» на 2020 рік, затвердили структуру виконавчого апарату районної ради.

Загалом на пленарному засіданні розглянуто 12 питань, по всіх прийнято відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.