Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 23 грудня по 8:00 24 грудня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 1 випадок виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
Стан доріг:
На дорогах області працювали 39 одиниць спецтехніки та 47 чоловік обслуговуючого персоналу від ДП «Чернігівський облавтодор».
Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Загибель на водних об’єктах – 1:
В місцевому ставку біля с.Стара Басань Бобровицького району об 11 год. 30 хв. 23 грудня працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканки с. Стара Басань, 1959 року народження. Обставини та причина смерті встановлюються.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
На 86 км автодороги М-01 Київ-Чернігів о 13 год. 32 хв. 23 грудня водій автомобіля "Chevrolet Aveo" не врахувала дорожню обстановку та на засніженій ділянці автодороги не справилась з керуванням, в результаті чого виїхала на смугу зустрічного руху та здійснила зіткнення з вантажним автомобілем "Volvo " та з автомобілем "ВАЗ 21093". Внаслідок ДТП пасажир автомобіля "Chevrolet Aveo" та пасажир автомобіля "ВАЗ 21093" отримали тілесні ушкодження.
Пожежі – 3:
пожежі в житловому секторі – 2:
- в с. Карабинівка Носівського району в господарстві по вул. Рокосовського о 15 год. 55 хв. 23 грудня сталася пожежа житлового будинку (8х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на всій площі, пошкоджено перекриття на площі 5 кв.м. Ймовірна причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
- в с. Загатка Чернігівського району в господарстві по вул. Набережній о 19 год. 15 хв. 23 грудня сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
пожежі на об’єкті –1:
- в с. Неданчичі Ріпкинського району по вул. Привокзальна Площа о 20 год. 38 хв. 23 грудня сталася пожежа будівлі кафе (8х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 4 кв.м. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації теплогенеруючих агрегатів.
Нещасні випадки – 1:
На залізничній станції «Бобровиця» о 03 год. 57 хв. 24 грудня електропотягом № 6901 сполученням "Київ-Ніжин" було смертельно травмовано мешканця с. Марківці Бобровицького району, 1977 року народження. Затримки руху потягів не було.
Інші повідомлення:
Станом на 17 год. 23 грудня відновлено газопостачання 5 населених пунктів в Прилуцькому районі, яке було пошкоджено о 08 год. 58 хв. 15 грудня під час проведення ремонтно-дорожніх робіт на автодорозі "Прилуки-Охиньки" Прилуцького району.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 13 год. 00 хв. 23 грудня було знищено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яка була виявлена о 09 год. 30 хв. в лісовому масиві біля с. Олександрівка Ріпкинського району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –12 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 23 грудня по 20 годину 24 грудня очікується хмарна погода, вночі невеликі, вдень помірні опади, місцями слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла.
По м. Чернігову хмарна погода, вночі невеликі, вдень помірні опади, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 0-2º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.