Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 02:26:19

У Чернігівській ОДА створили обласну робочу групу з питань підтримки малого підприємництва

22.12.2020   14:33Агенцiя

Під час чергової зустрічі з керівництвом ОДА представники малого та середнього бізнесу Чернігівської області створили профільну обласну робочу групу та обрали представника до Координаційної ради з питань мікробізнесу, яка створюється при Президентові України - Ірину Березинець, голову ГО «Сяйво Сіверщини».

А також озвучили основні проблемні питання, які створюють ризики для підприємців 2021 році. Йшлося про скасування фіскальних РРО для фізичних осіб підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування 3-4 груп, запровадження мораторію на перевірки для ФОП, зменшення штрафних санкцій, спрощення кадрового документообігу для всіх суб’єктів господарювання, спрощення загальної системи оподаткування, збільшення річних лімітів для ФОП та інші.

За підсумками зустрічі та обговорення проблемних питань, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила керівнику Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрію Павлішену розробити інформаційну довідку для ФОПів про види перевірок та розміри штрафів, що безпосередньо стосуються малого та мікробізнесу, Департаменту розвитку економіки та сільського господарства — проаналізувати систему штрафів для підприємців за кордоном та порівняти з українською, Управлінню держпраці в області — підготувати пропозиції, щодо спрощення кадрового документообігу.

— Нам вдалося ефективно розглянути багато проблемних питань у сфері малого та мікробізнесу, але попереду ще багато роботи. Тож для більш ефективної співпраці між підприємцями та органами обласної влади, якісної комунікації з представниками Кабміну та Офісу Президента буде створено обласну Робочу групу з цих питань, — поінформувала Анна Коваленко.


Також під час наради перший заступник начальника головного управління ПФУ в області Ольга Рем надала роз’яснення як буде зараховуватися пенсійний стаж фізичним особам підприємцям за місяці (березень, квітень, травень та грудень), коли вони звільнені від сплати ЕСВ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.