Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 13:33:04

Голова облради Олена Дмитренко зустрілася із головою Ради столичного Товариства "Чернігівське земляцтво" Віктором Ткаченком

22.12.2020   08:27Агенцiя

Під час зустрічі було обговорено діяльність «Чернігівського земляцтва» та перспективи співпраці обласного представницького органу з цією потужною громадською організацією, яка вже чверть століття об'єднує велику когорту вихідців із Чернігівщини, які пов'язавли свою долю і добрі справи зі столицею нашої держави, пам'ятаючи про своє сіверське коріння.

Олена Дмитренко відзначила подвижницьку діяльність Чернігівського земляцтва та багаторічні дружні взаємини з його очільником Віктором Ткаченком і подякувала за ініціативи із відновлення пам'яток історії, сприяння збереженню історичної та сучасної спадщини Придесення та примноженню добрих традицій рідного краю.

В ході діалогу мова йшла про укладання тристоронньої Угоди про співробітництво на наступний рік та організацію традиційних урочистих зборів Товариства «Чернігівське земляцтво», які щороку гуртують громадських і політичних діячів, представників творчої інтелігенції, духовенства, та є урочистою подією року і майданчиком з представлення виробничих і наукових досягнень, презентації соціально-економічного потенціалу Чернігівщин, а також місцем для дружніх зустрічей земляків, обміну багатим досвідом.

Віктор Ткаченко презентував та вручив голові обласної ради примірники щорічних видань Товариства, - випуски «Календаря Чернігівського земляцтва» різних років, які вміщують матеріали про розмаїття національно-культурного надбання Чернігово-Сіверського краю, відомості про його історичних осіб, членів товариства та багато іншої корисної інформації.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини