100 годин громадських робіт за крадіжку пляшки рому
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 16.12.2020 мешканця одного з сіл Коропського району Чернігівської області визнано винним за вчинення крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України).
Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що 32-річний чоловік у жовтні 2020 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в одному з супермаркетів м.Чернігова, магазину одного з торгівельно-розважальних центрів у м.Чернігові, таємно викрав з торгової вітрини одну пляшку рому Capitan Morgan Original Spiced Gold ємністю 1 л, вартістю 254,40 грн., чим спричинив суб’єкту господарювання матеріальну шкоду на вказану суму.
В судовому засіданні обвинувачений за пред’явленим йому обвинуваченням вину свою визнав повністю.
Враховуючи щире каяття обвинуваченого та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, судом призначено покарання у виді 100 годин громадських робіт.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.