Парламент змінив межі 11 міст України, серед яких і 2 населені пункти Чернігівщини
Під час пленарного засідання 16 грудня Верховна Рада України схвалила постанови, якими змінила та встановила межі 11 міст у дев'яти областях України.
Серед тих громад, межі яких парламент розширив, міста Корюківка та Ніжин.
Відповідно до постанови «Про зміну і встановлення меж міста Корюківка Корюківського району Чернігівської області» № 3653 територія Корюківки збільшується на 371 гектар, а загальна площа міста тепер становить 2010 га.
Разом із тим постанова «Про зміну і встановлення меж міста Ніжин і Ніжинського району Чернігівської області» № 3654 змінює межі міста Ніжин і Ніжинського району, збільшивши територію міста на 725,1245 гектара земель Ніжинської міської ради, водночас вилучивши 4,7421 га земель, що знаходяться у межах міста Ніжин, передавши їх Вертіївській сільській раді Ніжинського району.
Відтак територія міста Ніжин матиме загальну площу 5025,3824 га земель, а територія Ніжинського району - загальну площу 150682,618 га земель.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.