Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 19:56:55

Поліція затримала особу, яка вбила червонокнижну лосиху

14.12.2020   07:50Агенцiя

Співробітники Бобровицького відділення поліції затримали у лісі чоловіка, який вже обвалював та фасував м’ясо вбитої тварини. Наразі з підозрюваним проводяться слідчі дії.

Щойно поліції стало відомо про вбивство лося, на місце події виїхали слідчо-оперативна група, дільничний офіцер поліції, оперативники, співробітник дозвільної системи та керівництво Бобровицького відділення поліції.

Як встановили правоохоронці, тварину вбив киянин, який приїхав у гості до батьків на Бобровиччину. Раніше чоловік проблем із законом не мав. Утім, він добре підготувався до полювання: взяв мікроавтобус, дві рушниці та ножі для обвалювання м’яса.

До огляду місця події був залучений ветеринар. Він відзначив, що тварині було 3-4 роки, її вага досягла 300 кілограмів.

М’ясо тварини, зброя та інші речові докази скоєння злочину вилучені та направлені на проведення експертизи.

Слідчі відкрили провадження за частиною 1 статті 248 Кримінального кодексу України – незаконне полювання, що карається штрафом до 51 тисячі гривень, громадськими роботами або обмеженням волі на строк до трьох років.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression