Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 12:08:47

Патрульні виявили автомобіль з, імовірно, підробленими реєстраційними номерами

12.12.2020   11:13Агенцiя

На вулиці Івана Мазепи екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль УАЗ, який зупинився з порушенням ПДР.

Поліцейські вирішили поспілкуватися з водієм, вказати на порушення і попросити поставити транспортний засіб так, щоб авто не заважало іншим учасникам дорожнього руху.

 Поки один інспектор розмовляв з кермувальником, інший перевірив приналежність номерного знаку. Виявилося, що номер цьому автомобілю не відповідає. Поліцейський одразу попередив напарника.

Під час ретельної перевірки з’ясувався дійсний державний номерний знак транспортного засобу. Окрім цього не збігався колір УАЗу, внесений в реєстраційні документи, з його фактичним. Коли ж охоронці порядку оглянули номери агрегатів та кузова виявилося, що частина з них знищена, а ті, що лишилися, мають ознаки втручання.

Жодного документу, який би засвідчив, що зміна кольору автомобіля та його реєстраційних номерів була легальною, водій не мав. Тому у патрульних виникли підозри про підробку.

На місце викликали слідчо-оперативну групу.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини