Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 01:44:32

Ніжин: пройшло засідання виконавчого комітету

11.12.2020   14:41Агенцiя

10 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

На порядок денний винесено проекти рішення, які стосувалися надання одноразової матеріальної допомоги,  привітання дітей соціально-уразливих категорій з Новорічними та Різдвяними святами, нагородження відзнакою виконавчого комітету «Герой Чорнобиля», розміщення зовнішньої реклами, фінансування заходів міської програми розвитку туризму на 2017-2021 р.р. та відзначення з нагоди професійних свят. А також прийняли ряд рішень щодо внесення зміни до складу комісій, у зв’язку з кадровими змінами, які створені при виконавчому комітеті.

Прийняли рішення про привітання дітей соціально-уразливих категорій з Новорічними та Різдвяними святами. Від виконавчого комітету будуть вручені новорічні подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, дітям з інвалідністю, дітям учасників бойових дій 2014-2020 років, дітям внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Ніжинської територіальної громади. Усього 1800 дітей (подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування - 162 дитини, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах - 129 дітей,    дітям з інвалідністю - 195 дітей, дітям з багатодітних родин  - 807 дітей дітям учасників бойових дій 2014-2020 р.р. - 465 дітей, дітям внутрішньо переміщених осіб  - 42 дитини).

Подарунки будуть придбані коштом міського бюджету у рамках міської програми «Ніжин – дітям на період до 2021 року» на загальну суму 171 тис. грн.

Одним із важливих рішень сьогодні було «Про надання одноразової матеріальної допомоги». Рішення передбачено виділення 67 ніжинцям коштів  на лікування, ліквідацію наслідків пожежі, допомогу багатодітним сім’ям та допомогу на поховання.

Також за рахунок зекономлених коштів міської цільової програми «Турбота» на 2020 рік було виділено суму у розмірі 130 тис. грн. учасникам АТО і ООС на реабілітацію. По 10 тис. грн тринадцяти учасникам АТО і ООС на реабілітацію. На сьогодні зареєстрованих учасників АТО та ООС у місті Ніжині 769 осіб. Допомога надається відповідно черговості поданих заяв. Це одноразова матеріальна допомога.

На передодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС сьогодні прийняли рішення «Про нагородження відзнакою виконавчого комітету Ніжинської міської ради «Герой Чорнобиля».

Буде нагороджено 30 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзнакою «Герой Чорнобиля».

Під час розгляду рішення «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Ніжині» члени виконавчого комітету запропонували внесли зміни до строків користування місцем розташування рекламного засобу. Зменшили до 6 місяців.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що потрібно переглянути розрахунки за розміщення зовнішньої реклами. Доручив відділу містобудування та архітектури проаналізувати ситуацію, що склалася з розміщення реклами у місті, переглянути всі розрахунки на зовнішню рекламу та внести зміни у Порядок розміщення зовнішніх рекламних засобів (реклами) на території міста Ніжина».

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 вересня в області зафіксовано 61 новий випадок COVID-19.

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу 16:55

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки набирає чинності з 00:00 години 23 вересня 2021 року по всій Україні.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку 15:58

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень 15:46

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району.

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району. 15:45

Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачені, юнаки 2002 року народження, в період часу з 02.10.2020 по 24.06.2021, за попередньою змовою між собою, в нічний час, скориставшись відкритою квартиркою вікна магазину розташованого в с. Заїзд, вул. Михайлівська, 43, скоювали крадіжки продуктів харчування: цигарки, пиво, сухарики, чіпси, тощо, які потім самі і споживали, кожного разу викрадаючи продуктів на в суму від 390грн. до 450 грн., а всього викрали на загальну суму 8712 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини