У Сновській громаді відкрили "Простір активного довголіття"
Спортивні тренажери, ноутбуки та мультимедійне обладнання - все це відтепер можуть використовувати люди старшого віку для власного розвитку.
В Сновській громаді реалізували грантовий проєкт «Простір активного довголіття». Це стало можливо завдяки Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польща. Загальна вартість проекту – 550 тисяч гривень, де майже 490 тисяч – кошти гранту. З міського бюджету на проєкт витратили більше 60 тисяч гривень.
«Простір активного довголіття» розмістили в частині приміщень колишньої стоматологічної поліклініки у Сновську, де провели ремонт. Також придбали спортивні тренажери, меблі, комп`ютерну техніку, мультимедійне обладнання. На базі Простору проведено серію освітніх заходів для людей похилого віку та працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування».
У громаді сподіваються, що «Простір активного довголіття» буде завжди затребуваним та в подальшому буде розвиватись. А пенсіонери та ветерани відкриють для себе нові види активного відпочинку.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.
Керівника Ніжинського драмтеатру нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 14:40
З нагоди Міжнародного дня театру генерального директора-художнього керівника Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського Юрія Муквича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність.
Ветеранська спільнота області визначилася з кандидатом до складу Ради ветеранів війни при Мінветеранів 14:19
У Раді ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів Чернігівщину представлятиме Денис Мостович – ветеран з Корюківки, який наразі займається підприємницькою та активною громадською діяльністю.
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».