Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 07:50:35

Потерпілими від злочинів крадія стало 27 осіб

11.12.2020   08:06Агенцiя

Чернігівцю, який скоїв більше 50-ти крадіжок з квартир містян призначено покарання у виді 5 років 4 місяців позбавлення волі.

У справі за обвинуваченням чоловіка, котрий більше року здійснював крадіжки з багатоквартирних будинків Чернігова винесено вирок.

Публічне обвинувачення у справі здійснювалося прокурорами Чернігівської місцевої прокуратури.

42-річного чернігівця за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 с. 185, ч. 3 ст. 185 КК України, вироком суду засуджено до покарання у виді позбавлення волі, строком на 5 років 4 місяці.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв