Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 05:27:57

Поліцейські затримали підозрюваного у крадіжках та заволодінні авто

11.12.2020   08:00Агенцiя

Співробітники Чернігівського районного відділення поліції затримали чоловіка, який причетний до заволодіння автомобілем ВАЗ-2108 та крадіжки речей з приватного помешкання.

Під час ліквідації пожежі в будинку в селі Новий Білоус було виявлено тіло чоловіка 1998 року народження. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група та керівництво Чернігівського районного відділення поліції.

Правоохоронці встановили, що власники будинку були відсутні удома декілька днів. За цей час до їх двору проникли невідомі та заволоділи автомобілем ВАЗ-2108, а також упродовж цього часу систематично викрадали з будинку різні речей (човен, інструменти тощо).

Зрештою один з чоловіків підпалив будинок, але сам вибратися не зміг. Він надихався чадного газу і помер. Цей чоловік за вчинення 8 автоугонів та півтора десятків крадіжок був арештований, але суд відпустив його під залог.

Його товариша поліція сьогодні затримала за підозрою у заволодінні автомобілем та крадіжках.

Слідчі відкрили провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини