Прокуратурою вжито ряд заходів, спрямованих на захист прав осіб, що перебувають у місцях несвободи
Органами прокуратури Чернігівщини у сфері нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень упродовж 11 місяців 2020 року внесено 72 документи прокурорського реагування.
Факти порушень кримінально-виконавчого законодавства, а також прав засуджених і ув’язнених, були допущені у державних установах «Менська виправна колонія № 91», «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31», «Чернігівська виправна колонія № 44» та «Чернігівський слідчий ізолятор».
За порушення у вказаній сфері до дисциплінарної відповідальності за документами прокуратури притягнуто 64 особи. Скасовано 31 незаконних актів, якими порушувалися права засуджених.
Окрім того, поновлено права 22 в’язнів на медичне забезпечення.
З дисциплінарного ізолятора та карцера звільнено 3 незаконно поміщених осіб.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною