Поліція завершила відбір консультантів для проекту "Рівний рівному"
Робоча група програми «Рівний рівному» відібрала 28 консультантів. Всі вони мають бажання допомагати колегам по службі, професійний та життєвий досвід, високий неформальний статус та повагу в колективі, дисциплінованість, комунікабельність та готовність до навчання.
З липня 2020 року в Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області розпочато впровадження заходів психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний – Рівному». Програма здійснюється за підтримки КанадськоУкраїнського проекту розвитку поліції, - сказав начальник Управління кадрового забезпечення Ігор Папченко.
Передбачається наявність в кожному підрозділі поліцейських-консультантів, які за власним бажанням та після відповідного навчання здійснюватимуть психологічну підтримку своїх колег, які опинилися у складних життєвих та професійних ситуаціях.
Програма дозволить на ранніх етапах втручатися та вирішувати психологічні проблеми як серед працівників поліції, так і в поліцейських колективах.
Робота консультантів проводиться виключно на добровільних засадах і не може заміщувати роботу психолога. Консультант – це не психолог. Він не може здійснювати психологічну діагностику, консультування та корекцію. В подальшому заплановано навчання консультантів, формування в них навичок, необхідних для ефективної роботи, підкреслила начальник відділу психологічного забезпечення Оксана Полегешко.
Впровадження програми «Рівний-Рівному» дасть можливість:
підвищити рівень обізнаності керівників поліції та їх підлеглих щодо надання психологічної допомоги поліцейським у кризових або стресових ситуаціях;
розпізнання у поліцейських на ранніх етапах ускладнень психологічного характеру та їх поведінкових індикаторів;
підвищити загальний рівень професійної комунікації у складних життєвих ситуаціях;
покращити обізнаність поліцейських щодо підтримки власного психологічного здоров’я, методів його підтримки та профілактики стресів.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.