Патрульні виявили у громадянина викрадений мобільний телефон
Вчора ввечері на вулиці Партизанській увагу екіпажу роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції привернув громадянин, який, помітивши поліцейських, раптово заметушився та намагався якомога скоріше піти, уникнувши зустрічі з охоронцями порядку. Патрульні вирішили поспілкуватися з чоловіком.
З’ясувалося, що це 37-річний місцевий житель, мешкає неподалік. Чоловік помітно нервував і неохоче спілкувався з поліцейськими.
Під час поверхневої перевірки у громадянина виявили мобільний телефон, номер якого той не зміг назвати. Виявилося, що ґаджет заблокований. Походження телефону чоловік не зміг пояснити поліцейським.
Під час короткої перевірки виявилося, що мобільний викрадений. Особу, у якої його знайшли, доставили до Чернігівського відділу поліції для з’ясування всіх обставин.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.