Волонтерську спільноту Ніжина привітали з Міжнародним днем волонтера
4 грудня міський голова Олександр Кодола привітав ніжинських волонтерів та всіх, хто вносить часточку себе, своєї душі і праці у допомогу нашим бійцям, людям похилого віку, з обмеженими можливостями, хворим, всім, хто опинився в складному становищі і потребує допомоги.
![](/uploads/28252-m.jpg)
Міський голова зазначив, що волонтерство – це не професія і не робота, а поклик душі. Те, що роблять наші волонтери – за покликом власного серця. Відмітив отця Сергія - людину, яка з самого початку військових дій на сході і до сьогодні активно проводить волонтерський рух. Олександр Михайлович щиро подякував волонтерам за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах, за розвиток і великий вклад у волонтерську діяльність.
Побажав міцного здоров’я, успіхів, Божого благословення та підтримки на всіх життєвих шляхах.
До привітань міського голови долучилася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Грозенко. Ірина вікторівна звернулася до волонтерів зі словами вдячності, побажала їм міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, родинного затишку та невичерпної енергії.
З нагоди свята за активну громадянську позицію, самовідданість, волонтерську діяльність та вклад в розвиток волонтерського руху волонтерам вручили Грамоти та Подяки міського голови та виконавчого комітету Ніжинської міської ради.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.