Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 21:26:21

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

02.12.2020   16:57Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Захворювання виявили у 102 чернігівців, 74 ніжинців, 18 прилучан, 42 жителів Ріпкинського району, 32 – Борзнянського, 34 – Сосницького, 31 – Менського, 23 – Ічнянського та 18 – Прилуцького. По 36 інфікованих у Бахмацькому і Чернігівському районах, 15 - у Ніжинському, 14 - у Варвинському, 11 - у Семенівському й 10 - у Сновському. По троє хворих виявлено у Козелецькому і Куликівському районах, двоє - у Городнянському та один - у Корюківському. З них 17 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо сім летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померло п’ятеро чернігівців: троє чоловіків 63, 67 та 60 років і дві жінки 81 й 73 років. Також помер 59-річний житель Ічнянського району й 70-річний чоловік з Прилук. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 226 осіб. З них 34 чернігівці, 11 жителів Сосницького району, семеро – Ріпкинського. Сімнадцять осіб одужало у Ніжині стільки ж у Борзнянському і Корюківському районах. По чотири одужавших у Бахмацькому, Варвинському, Коропському, Носівському і Ніжинському районах, по вісім в Ічнянському, Менському й Семенівському, по дев’ять у Куликівському, Бобровицькому та у Прилуках. По 15 хворих одужало у Козелецькому і Чернігівському районах, по шість у Городнянському та Новгород-Сіверському, по п’ять у Прилуцькому й Сновському. З них 35 інфікованих перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 19 218 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 8438 пацієнтів одужало;
– 9900 — лікується амбулаторно;
– 570 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 282 летальних випадків;
– 28 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 770 ПЛР-досліджень. 820 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини