Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 23:47:26

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

30.11.2020   18:21Агенцiя

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

У зв’язку з цим на період виборчого процесу у Чернігівському окружному адміністративному суді, починаючи з 28 листопада 2020 року, з метою організаційного забезпечення оперативного прийняття позовних заяв (документів), підготовки та розгляду адміністративних справ відповідної категорії з додержанням строків, передбачених Кодексом адміністративного судочинства України, встановлено особливий режим роботи для суддів та працівників апарату суду.

Повідомляємо, що прийняття позовних заяв (документів) у виборчих справах у Чернігівському окружному адміністративному суді здійснюється черговим працівником апарату суду згідно графіку чергувань після виклику його співробітником Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Для забезпечення оперативного прийняття та реєстрації позовних заяв (документів) виборчої категорії просимо за можливості заздалегідь повідомляти суд про намір подати в позаробочий час, вихідні, святкові та неробочі дні, а також напередодні дня виборів та в день виборів такі заяви чи інші документи за одним із контактних номерів: (0462) 66-55-00, (0462) 66-55-02.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини