Патрульні оперативно розшукали підлітка, що втік з лікарні
Суботнього дня патрульні екіпажі отримали інформацію, що з травматологічного відділення обласної дитячої лікарні самовільно пішов пацієнт – 17-річний хлопець, який перебував на лікуванні.
Також заявник надав прикмети підлітка та описав, у що той може бути вдягнений.
За деякий час поблизу вулиці Кільцевої патрульний екіпаж роти тактико-оперативного реагування помітив хлопця, який за описом був дуже схожий на розшукуваного. Коли поліцейські звернулися до підлітка, той назвався і повідомив, що це він утік з лікарні. Дані хлопця збіглися з орієнтуванням.
Охоронці порядку доставили хлопця до Чернігівського міського відділу поліції, де на нього вже чекав його опікун, а також співробітник ювенальної поліції.
Причиною втечі, за словами підлітка, стало те, що він не хотів лишатися в лікарні на вихідні.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.