Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 00:36:15

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

27.11.2020   11:35Агенцiя

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.

Об'їзд місця виконання дорожніх робіт організовано по вулицям Квітнева та проспект Миру (Північний під'їзд до Чернігова, дорога М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі).

Міст над річкою Білоус побудований в 1957 році. Його довжина - 45 метрів. Наразі міст знаходиться в аварійному стані. Зношені в процесі експлуатації елементи конструкції потребують заміни на нові. Під час ремонту буде оновлено прогонову будову та відремонтовано проміжні опори. На мосту влаштують новий шар гідроізоляції та асфальтобетонне покриття. Оновлять і тротуари, перильне та бар’єрне огородження.

Наразі міст закритий для проїзду, проводяться підмостові та демонтажні роботи. Просимо водіїв не ігнорувати заборонні знаки та користуватись об'їздом. Про відновлення руху повідомимо додатково.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини