Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 07:38:08

Олександр Кодола провів прийом громадян

25.11.2020   11:05Агенцiя

24 листопада Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів перший прийом громадян з особистих питань.

До міського голови звернулися представники громадської організації «Патріотичний центр український іноземний легіон» щодо патріотичного виховання дітей, залучення учнів 10-11 класів до позашкільної роботи по даному напрямку та підготовки до вступу у Збройні Сили України.

З особистих питань до очільника міста звернулися ніжинці щодо надання матеріальної допомоги, виділення земельної ділянки, надання житла. Порушували питання щодо опалення в квартирах, відновлення електропостачання та пічного опалення в житловому будинку.

До вирішення деяких соціальних питань долучилася депутат Чернігівської обласної ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Грозенко.

Жодне звернення не залишилося без уваги Олександра Михайловича. Були надані протокольні доручення керівникам управлінь та відділів з метою оперативного та ефективного їх вирішення.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини