Виявлено 26 фактів кримінальних правопорушень у податковій сфері
Складено 12 матеріалів за ознаками кримінальних правопорушень у рамках досудового розслідування, які долучені до матеріалів кримінальних проваджень.
У відділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що за результатами 10 місяців поточного року фахівцями відділу складені аналітичні матеріали, за результатами яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень за фактом та розпочато 14 кримінальних провадженнь, що кваліфікуються за ст. 212, ст. 212-1, ст.191, ст. 364 Кримінального кодексу України.
Серед виявлених порушень: факти розкрадання бюджетних коштів, ухилення від сплати податків, зловживання службовим становищем, що призвело до завдання збитків державі, службове підроблення та внесення недостовірних даних в офіційні документи бухгалтерського, податкового обліку та звітності, маніпулювання податковими документами в Єдиному реєстрі податкових накладних, шляхом оформлення безтоварних операцій по реалізації товарів (послуг), з метою формування податкової вигоди зі штучного зменшення податкових зобов`язань підприємствам реального сектору економіки, у тому числі проведення фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.