Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 17:57:12

Вже дві тисячі молодят побралися у рамках проєкту "Шлюб за добу"

19.11.2020   12:49Агенцiя

22-річний Сергій та 21-річна Марія Марущаки з Чернігова стали 2000-ю парою, яка одружилася у Міському палаці культури в рамках спільного з Міністерством юстиції України проекту «Шлюб за добу».

Молодята були дуже схвильовані, адже саме у ту мить для них розпочалася нова сторінка життя - вже подружнього.

Після урочистої церемонії вони розповіли історію свого знайомства та зазначили, що родина - це найголовніше. Тому, попри усю ситуацію в країні через пандемію коронавірусу, вирішили: погані часи приходять і йдуть, а вдалішої нагоди для утворення своєї сім’ї може більше і не підвернутися.

Подружжя Марущаків - "щасливчики", саме їм випала доля стати двохтисячною парою у проєкті Мін’юсту «Шлюб за добу». Весілля відзначили скромно. Молодята розповіли, що їх привабила швидкість та зручність оформлення весільної церемонії у Міському палаці культури.

Загалом наразі через карантинні обмеження формат проведення подібних церемоній змінився. Їх проводять не в святковій атмосфері, а для двохтисячної пари вирішили зробити виключення.

Проєкт "Шлюб за добу" функціонує вже три роки та користується значною популярністю, і не тільки серед молоді. Особливо широким попитом послуга користується серед іноземців, адже значно зменшує строки оформлення шлюбу.

"Шлюб за добу" - справжня знахідка для тих, хто впевнений у своїх почуттях та не бажає довго чекати, аби поєднатись у законному шлюбі зі своєю "половинкою".
 

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини