"Пріоритетні години" для людей літнього віку зменшать кількість випадків інфікування груп ризику
Зміни до постанови Кабінету Міністрів України, які вводять «Пріоритетні години» для людей літнього віку, вступили в дію й мають на меті зниження рівня інфікування груп ризику. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
«Люди літнього віку відносяться до групи ризику. Тому важливо, аби вони якомога менше контактували з оточуючими, адже відсоток летальних випадків найбільший саме серед людей, старших 65 років. «Пріоритетні години» діють з 10:00 до 12:00.
Ініціатива триватиме на період карантину.
Сподіваюсь, що всі заклади торгівлі і послуг будуть дотримуватися цього», – зазначив Міністр охорони здоров’я.
Окрім того, очільник МОЗ наголосив, що карантин «вихідного дня» було запроваджено з метою уповільнення стрімкого темпу розповсюдження захворювання.
За матеріалами МОЗ України
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.