Місцеві мешканці поінформували прикордонників про появу чужинця біля кордону на Чернігівщині
На Чернігівщині прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Гірськ» затримав громадянина Молдови, який намагався нелегально перетнути кордон у Росію.
Про появу в прикордонні невідомої особи з нетиповим для місцевості акцентом прикордонників поінформували місцеві мешканці.
Затриманий виявився 48-річним громадянином Молдови. Іноземець розповів, що має проблеми з російським законодавством і йому заборонено в’їзд до Росії, тому і хотів під покровом ночі крадькома туди потрапити.
До своєї мети чоловік обрав тривалий шлях - через Польщу та Україну, але після зустрічі з прикордонниками Чернігівського загону маршрут молдованина змінився.
Щодо порушника охоронці кордону склали документи адміністративного провадження, тепер український суд має визначити затриманому покарання за спробу незаконного перетинання кордону.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.