ТОВ "Чернігівгаз Збут" успішно пройшло сертифікаційний аудит на відповідність ISO 45001
ТОВ «Чернігівгаз Збут» успішно пройшло аудит і отримало сертифікат на відповідність вимогам стандартів ISO 45001:2018 («Система менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці»).
Аудит товариства провели представники компанії First Quality Certification (FQC) в Україні - органу сертифікації систем менеджменту, акредитованого в DAkkS (IAF).
«Впровадження ISO 45001 допоможе ТОВ «Чернігівгаз Збут» підтримувати безпечне та здорове робоче середовище для співробітників і відвідувачів. Це дозволить швидко і адресно реагувати не тільки на ризики, а й на можливості для підприємства і приймати обґрунтовані рішення», - відмітила керівниця FQC Альона Григоренко.
За підсумками аудиту, FQC - нотифікований орган в Системі Міжнародної Сертифікації S.I.C. Global Inc. (System of International Certification) видав сертифікат
SIC.MS.005.ISO45001.1870 чинний до 12 листопада 2023 року зі щорічним підтвердженням.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.