Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 06:46:22

Надзвичайні ситуації на території Чернігівської області

09.11.2011   09:54

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 09 листопада 2011 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Борзнянський шлях, 1 О 08 год. 30 хв. в господарстві Зігури В.І., 1976 р.н., сталася пожежа в житловому будинку (10х10 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено підлогу на площі 4 кв.м та майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей. Збиток - 4 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму    50 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі смт Талалаївка, вул. Калініна, 56 О 21 год. 37 хв. в господарстві Ілляшенка М.В., 1979 р.н., виникла пожежа літньої кухні (5х5 м, стіни дерев'яні, обкладені цеглою, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 3 кв. м. Причина - ПППБ при влаштуванні та експлуатації печей. Збиток - 100 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму  15 000 грн.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини