Фахівці Держпродспоживслужби обстежили понад 750 об’єктів нагляду стосовно дотримання ними протиепідемічних вимог
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області постійно здійснюють державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства на об'єктах нагляду щодо виконання протиепідемічних заходів на період карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Протягом першої декади листопада фахівцями Держпродспоживслужби за участю представників Національної поліції проведено 751 обстеження закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, агропродовольчих ринків, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
Зокрема, комісійно перевірено 50 закладів освіти, 362 продовольчі і 143 непродовольчі магазини, 20 агропродовольчих ринків, 5 перукарень та 171 заклад громадського харчування (в тому числі 90 моніторингових обстежень у вечірній час).
За результатами здійснених заходів контролю у відповідності до законодавства посадовими особами складені протоколи про адміністративне правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.