Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 14:47:10

Міський голова Прилук провела нараду з керівниками медичних закладів міста

13.11.2020   15:46Агенцiя

13 листопада міський голова Ольга Попенко провела нараду з керівниками медичних закладів міста. У ході зустрічі головні лікарі поінформували про стан епідеміологічної ситуації в Прилуках.

На даний час у міській лікарні розгорнуто 80 ліжок, але ліжковий фонд постійно збільшується, що пов’язано зі значним збільшенням кількості пацієнтів як з COVID-19, так і з іншими захворюваннями.

Станом на 13.11.2020 року на стаціонарному лікуванні в міській лікарні перебуває 70 пацієнтів, з них 36 прилучан з лабораторно підтвердженим COVID-19. Хворі перебувають у важкому стані або в стані середнього ступеня тяжкості. Використання кисню за одну добу становить 30-40 балонів. На цей же день на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебуває більше 200 хворих.

На нараді обговорено проблемні питання ліжкового фонду та забезпечення інфекційного відділення киснем. Гостро на сьогодні стоїть питання медичного персоналу, який надає допомогу хворим на корона вірусну інфекцію. Серед медиків також спостерігається високий рівень захворювання.

Міський голова Ольга Попенко зауважила, що епідеміологічна ситуація в місті, як і в усій державі, наразі дуже серйозна, тому кожному потрібно якнайвідповідальніше ставитися до свого здоров'я та до запроваджених карантинних обмежень.

Цю позицію очільниці міста цілком поділяють керівники медичних установ, наголошуючи на необхідності свідомого підходу до життєдіяльності в цей непростий період.

Прості, проте дієві правила вже давно мають стати нормою нашого життя: носіння маски у громадських місцях, уникання скупчення людей та контактів з ними, гігєна рук та використання антисептика!

Дієвим засобом профілактики є провітрювання приміщення та їх дезінфекція, яку можна виконувати звичними засобами.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Дотримання рекомендацій щодо особистої гігієни, самоізоляції, відповідального ставлення до свого здоров'я допоможе врятувати життя вам і вашим рідним!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ