Демпфер в Іванівці знову врятував життя
Зафіксовано сліди зіткнення автівки з демпферним відбійником на Південному під'їзді до Чернігова.
Конструкція спрацювала належним чином, склалася телескопічно і врятувала тих, хто був в автівці.
Якби демпфер тут не стояв, то при наїзді на високій швидкості металевий бар'єр протинає авто наскрізь.
Демпферна система - спеціальний амортизаційний пристрій, що слугує для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей. Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію удару, утримуючи авто контрольованим чином, і складається телескопічно. Таким чином, конструкція не прошиває машину наскрізь. Можливість травмування водія та пасажирів під час зіткнення зводиться до мінімуму. При бічних наїздах система функціонує, як стандартне дорожнє бар'єрне огородження.
Чернігівська область є флагманом з впровадження даної новації в галузі безпеки дорожнього руху. Чернігівщина стала однією з перших, де почали використовувати «м’які» безпечні відбійники, сертифіковані за стандартом ЄС. Перша демпферна система була встановлена наприкінці 2018 року на виїзді з Іванівки Чернігівського району на трасі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Підрядна організація - ТОВ "Спецдормонтаж". Вже навесні 2019 року конструкція на практиці доказала свою необхідність - перше випробування дорожньо-транспортною пригодою. Наразі на дорогах Чернігівської області встановлено 30 демпферних пристроїв, найбільше в Україні. Це дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі, М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ, Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.