Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 серпня, 02:09:11

Коштовні ліки виявили в пункті пропуску на білоруському кордоні

09.11.2020   14:23Агенцiя

Приховані медпрепарати виявили під час спільного прикордонно-митного огляду мікроавтобуса, який прямував на в’їзд в Україну.

Водій транспортного засобу, 36-річний житель Чернігова, зізнався, що це він заховав пакунок під капотом.
 
Перевізник пояснив, що його знайомі попросили передати в Україну валізу з речами, в якій були також і ліки. Знаючи високу ціну цих медикаментів, а це близько семи тисяч євро, він вирішив приховати їх від огляду.

Варто зауважити, що температура зберігання деяких з виявлених препаратів не має перевищувати 8 градусів. Те, що під капотом автомобіля температура значно вища, «кур’єра», мабуть, не хвилювало.

Медичні препарати, сума оцінки яких склала 233 тисячі гривень, вилучено встановленим порядком, а в діях громадянина вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини